Jak możemy Ci pomóc?

Auto złom

15 maja, 2022

Auto złom

Auto złom

Auto złom – najlepsze oferty w Złomuj Tu! Twoje auto uległo poważnej awarii lub zostało zniszczone podczas kolizji? Jeśli nie opłaca się go naprawiać, skorzystaj z naszej oferty. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z naszą firmą. Wycenę przeprowadzimy podczas rozmowy telefonicznej. Po akceptacji naszej oferty jeden z pracowników pojawi się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu po Twój pojazd. Samochód może być w każdym stanie, ponieważ przewozimy go lawetą. W razie pytań i niejasności każdy z naszych pracowników jest przeszkolony i chętnie odpowie na Państwa pytania. Oprócz gotówki za złomowanie pojazdu, otrzymasz pieniądze z polisy OC od swojego ubezpieczyciela. Warto więc pozbyć się pojazdu jak najszybciej, wtedy zwrot będzie okazalszy.

Ważne, aby pamiętać, że auto, które nie jeździ wymaga opłacenia polisy OC. Złomowanie auta jest wycofaniem pojazdu z ruchu, więc kupienie kolejnej polisy OC nie będzie wymagane. Stare pojazdy lub te nowsze po silnych kolizjach są prawdziwą bombą ekologiczną. Wyciek eksploatacyjnych płynów jest poważnym zanieczyszczeniem środowiska. Dodatkowo można narazić się na spore koszta, jeżeli auto zabrudzi chodnik czy ulicę, straż miejska lub policja może wystawić mandat na 1000 zł.

Podsumowując pozbądź się auta już dziś z firmą Złomuj Tu! Oferujemy najlepsze stawki w województwie łódzkim. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas maila.