Jak możemy Ci pomóc?

Faq

Faq

Najczęściej zadawane pytania - Autoskup / Złomowanie

Warto zaufać naszej firmie z wielu powodów. Zapewniamy natychmiastową wypłatę gotówki w momencie odbioru pojazdu od naszego klienta. Dzięki nam sprzedacie Państwo pojazd szybko, bez potrzeby wstawiania go na portale ogłoszeniowe. Nie będziecie się męczyć z kapryśnymi klientami, których do momentu finalizacji transakcji może być kilku, kilkunastu. Oszczędzicie swój czas, który można lepiej zagospodarować.

Skupujemy wszelkie pojazdy osobowe. Stan techniczny pojazdu nie gra dla nas roli. Rocznik pojazdu nie ma dla nas znaczenia. Przyjmujemy pojazdy bardzo zniszczone. Zabieramy pojazdy własną lawetą, więc od momentu kontaktu z nami do finalizacji transakcji upływa zaledwie kilka godzin.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wycen pojazdów. Jest to podyktowane wiedzą i znajomością rynku motoryzacyjnego. Wycena pojazdu zależy od wielu czynników: począwszy od rocznika i modelu po jego wyposażenie. Bierzemy pod uwagę bieżący stan pojazdu, stan lakieru itp. Nasze stawki są najlepsze w całym województwie łódzkim.

Wszystko zależy od indywidualnej wyceny. Bierzemy pod uwagę wiele czynników. Więcej informacji udzielamy telefonicznie. Prosimy o kontakt.

Od otrzymania przez nas parametrów i zdjęć pojazdu nasz pracownik w ciągu kilkudziesięciu minut przedstawi wycenę i odeślę propozycję naszego skupu aut. Jeżeli jest to kwota satysfakcjonująca niezwłocznie zostaną wysłana laweta, która zabierze auto. Każda z naszych transakcji odciąża także sprzedającego, ponieważ wszelkie formalności załatwiamy za klienta. Płacimy gotówką i podpisujemy stosowne dokumenty na miejscu.