Jak możemy Ci pomóc?

Skup aut złomowanie aut

15 lutego, 2022

Skup aut złomowanie

Skup aut złomowanie

Skup aut złomowanie aut – to usługi, które realizuje dla Państwa nasza firma. Odkupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym. Nieważny jest dla nas typ podwozia i marka. Jeżeli chcesz sprzedać swój pojazd i jesteś mieszkańcem województwa łódzkiego zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z nami dojdziesz do porozumienia w ciągu kilku minut i nim się obejrzysz pojawi się pod wyznaczonym przez Ciebie miejscem laweta. Nasz pracownik będzie miał przy sobie formularze odpowiednich umów, a także udzieli wszelkich informacji dotyczący sprzedaży/złomowania pojazdu. Z nami nie narazisz się na żadne nieprzyjemności, ponieważ działamy legalnie i dopilnujemy odpowiednich procedur.

Zaufaj naszej firmie dzięki nam zaoszczędzisz sobie mnóstwo czasu i oszczędzisz nerwów na wciąż narzekających kupców. Od momentu akceptacji oferty do przyjazdu lawety może potrwać zaledwie kilkadziesiąt minut. Dysponujemy dużą liczbą lawet, więc umożliwia to nam  bardzo sprawne działanie na terenie całego województwa łódzkiego. Oferujemy najwyższe stawki odkupu pojazdu.

Zajmujemy się również wycofywaniem pojazdów z ruchu. Złomowanie aut odbywa się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska, więc przekazując nam pojazd macie gwarancję, że zostanie poddany odpowiedniej utylizacji. Jeżeli Twoje auto stoi zapuszczone i nie opłaca się go naprawiać, daj nam znać telefonicznie, a jeszcze tego samego dnia otrzymasz gotówkę za pojazd. Pozbędziesz się kłopotu, a pieniądze przeznaczysz wedle własnego uznania. Zadzwoń do nas.