Jak możemy Ci pomóc?

Złomowanie Bełchów

14 listopada, 2021

Złomowanie Bełchów

Złomowanie Bełchów

Złomowanie Bełchów – jesteś mieszkańcem tej miejscowości lub mieszkasz w najbliższym sąsiedztwie? Dobra wiadomość, wystarczy do nas zadzwonić, a  w ciągu kilku godzin pozbędziesz się samochodu. Otrzymasz za niego gotówkę i podpowiemy co zrobić by jak najszybciej odzyskać składkę OC. Nie będziesz miał na karku problemu związanego z koniecznością przedłużenia polisy, a Twoje auto trafi do recyklingu. Dla wygody naszego klienta pracuje kilka kierowców, każdy z nich dysponuje lawetą, która może Twój pojazd w ciągu kilku godzin zabrać z posesji bądź parkingu. Kupujemy auta w każdym stanie, żaden pojazd nie stanowi dla nas problemu.

Dlaczego warto postawić na firmę Złomuj Tu!? Oferujemy wyższe stawki niż konkurencja w całym województwie łódzkim. Wielu klientów skorzystało z naszych usług i poleca nas swoim znajomym. Sprawdź sam, wystarczy krótka rozmowa i otrzymasz wycenę pojazdu, po akceptacji w ciągu godziny podjedzie laweta, aby zabrać samochód.

Usunięcie pojazdu przez nas gwarantuje odpowiednie zutylizowanie z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Uszkodzony pojazd potrafi tracić płyny eksploatacyjne, a wszystkie z nich są bardzo szkodliwe. Nie ma no co czekać im szybciej podejmiesz decyzję o wycofaniu pojazdu z eksploatacji tym więcej pieniędzy otrzymasz od swojego ubezpieczyciela za nadpłaconą składkę OC. Czekamy na Twoje zgłoszenie pod numerem telefonu 664-812-664. Zapraszamy do kontaktu.