Jak możemy Ci pomóc?

Złomowanie Głowno

20 lipca, 2021

Złomowanie Głowno

Złomowanie Głowno

Złomowanie Głowno – jesteś mieszkańcem Głowna lub okolic? Jesteś posiadaczem auta, którego nie chcesz lub pilnie potrzebujesz gotówki? Zadzwoń do nas, a w ciągu jednego dnia pozbędziesz się pojazdu. Wszystkie sprawy urzędowe załatwiamy za sprzedającego. Pomagamy w odzyskaniu nadpłaconej stawki za ubezpieczenie OC. Każdy nasz klient ceni sobie czas i pewność transakcji. Wystarczy zaakceptować wycenę podczas rozmowy telefonicznej, a zostanie wysłana laweta w podane przez Państwa miejsce. Pozbądź się pojazdu w naszej firmie wygodnie siedząc w domu w oczekiwaniu na doświadczony zespół naszych kierowców. Posiadana przez nas flota lawet pozwala na błyskawiczne realizowanie zleceń.

Nie miej bólu głowy z opłaceniem kolejnej składki OC, sprzedaj auto jak najszybciej, a otrzymasz większy zwrot nadpłaconej kwoty. Nie czekaj na niezdecydowanych klientów, którzy zmarnują najpewniej Twój czas. Skorzystaj z usług naszej firmy, a na pewno będą Państwo zadowoleni.

Oferujemy atrakcyjne stawki odkupu pojazdów. Utylizujemy pojazdy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Zadbaj o środowisko razem z nimi i pozbądź się pojazdu w odpowiedni sposób. Złomując u nas pojazd masz gwarancję, że zostanie poddany odpowiedniemu recyklingowi. Pamiętaj, że pojazd, który zanieczyszcza środowisko może stać się przyczyną otrzymania wysokiej grzywny przez jego właściciela. Usuń go z pobliskiego parkingu kontaktując się z nami. Zaoszczędzisz sobie wielu kłopotów.