Jak możemy Ci pomóc?

Złomowanie Gostynin

7 września, 2021

Złomowanie Gostynin

Złomowanie Gostynin

Złomowanie Gostynin – Mieszkasz w okolicy i Twoje auto lata świetności ma za sobą? Pokrywa je coraz większa ilość rdzy, a naprawa nie jest tania? Pozbądź się pojazdu w naszej firmie, jedyne co musisz zrobić to zadzwonić do nas. Podczas rozmowy telefonicznej zostaniesz dokładnie poinformowany jaką kwotę możesz za pojazd otrzymać. Wystarczy, że ją zaakceptujesz, a jeszcze tego samego dnia pracownik podjedzie do Ciebie lawetą. Zabieramy auta bez względu na  stan techniczny. Interesują nas wszystkie pojazdy osobowe, dostawcze bez względu na rocznik. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, jeżeli masz nadpłaconą składkę OC lub AC dostaniesz jej zwrot od ubezpieczyciela.

Nie ryzykuj otrzymania mandatu za samochód, który może zanieczyszczać środowisko, zleć zabranie pojazdu naszej firmie i ciesz się gotówką. Po oddaniu auta nie musisz się martwić o obowiązkową składkę OC, auto zostanie wyrejestrowane z systemu i trafi do recyklingu. Dzięki naszej firmie pozbędziesz się problemu i szybko otrzymasz gotówkę. Działamy na terenie całego województwa łódzkiego, zapraszamy do kontaktu.

Zadbaj z nami o środowisko i zrób ze swoim starym pojazdem porządek. Nie czekaj na ostatnią chwilę im szybciej podejmiesz decyzję tym więcej pieniędzy odzyskasz od towarzystwa ubezpieczeniowego. Złomuj Tu! to firma godna zaufania, która może się pochwalić wieloma pozytywnymi opiniami. Zaufaj nam i zadzwoń do nas.