Jak możemy Ci pomóc?

Złomowanie Łyszkowice

13 listopada, 2021

Złomowanie Łyszkowice

Złomowanie Łyszkowice

Złomowanie Łyszkowice – najlepsze ceny w regionie. Bardzo elastyczne podejście do klienta. Wystarczy do nas zadzwonić, cenę ustalimy w trakcie rozmowy telefonicznej. Po zaakceptowaniu klient wybiera miejsce, w  które mamy się udać, aby zabrać pojazd. Pomagamy w odzyskaniu nadpłaconych składek na ubezpieczenia. Dzięki dużej liczbie lawet jesteśmy dojechać na miejscu w ciągu niespełna godziny.

Wielu naszych klientów jest zadowolonych ze współpracy z naszą firmą gdyż oferujemy wyższe stawki niż konkurencja. Dzięki nam otrzymujesz gotówkę i w bardzo prosty sposób pozbywasz się auta. Dzięki Tobie auto zostanie skierowane do recyklingu i usunięte ze środowiska w sposób bezpieczny. Pamiętaj, że niesprawne auto, z którego wyciekają płyny jest bardzo niebezpieczne dla gruntu czy jezdni. Jeżeli Twój pojazd zaparkowany jest na parkingu przed blokiem lub na ulicy, w momencie gdy pojawi się pod nim plama, można zostać ukaranym grzywną do 1000 zł. Nie warto trzymać pojazdu, którego naprawa przekracza jego bieżącą wartość.

Oszczędź sobie nerwów związanych z obowiązkiem opłacania na kolejny rok składki OC. Z naszą firmą jeszcze tego samego dnia pozbędziesz się pojazdu. Nie czekaj na ostatnią chwilę im szybciej zdecydujesz się na zezłomowanie pojazdu tym większe pieniądze odzyskasz jako zwrot za ubezpieczenie. Poświęć 3 minuty na rozmowę z nami, całą resztą się zajmiemy.