Jak możemy Ci pomóc?

Złomowanie Pabianice

7 czerwca, 2021

Złomowanie Pabianice

Złomowanie Pabianice

Złomowanie Pabianice. Twój pojazd miał kolizję lub jego naprawa jest bardzo kosztowna? Zbliża się termin opłacenia ubezpieczenia OC i zrobienia przeglądu? Sprzedaj swój pojazd na złom, otrzymasz gotówkę a Twój pojazd ze wskazanego miejsca zabierze nasza laweta. Jeżeli masz nadpłacone OC nasza firma pomoże ci je odzyskać. Zadzwoń do naszej firmy wycenę otrzymasz podczas rozmowy telefonicznej.  Ponadto załatwimy za Ciebie formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdu. Decydując się na złomowanie pojazdu w naszej firmie nie musisz się niczym martwić.

Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami, zgodzić się na ofertę i wskazać miejsce odbioru pojazdu. W zależności od naszych możliwości logistycznych jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie jeszcze tego samego dnia (w większości przypadków to kwestia 2 godzin). Pozbądź się pojazdu i ciesz się natychmiastową gotówką. Twój pojazd trafi do huty, a tam zostanie przerobiony na kolejne materiały, które mogą służyć innym osobom. Zadbaj o środowisko z firmą Złomuj Tu!, pamiętaj jeżeli  z Twojego pojazdu wycieka jakikolwiek płyn eksploatacyjny możesz zostać ukarany mandatem.

Policja i straż miejska – powołując się na kodeks wykroczeń (art. 91 i art. 145) – może nałożyć karę grzywny w wysokości 1500 złotych.

Art. 145 Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany.

Art. 91 Kto zanieczyszcza drogę publiczną lub na tej drodze pozostawia pojazd lub inny przedmiot albo zwierzę w okolicznościach, w których może to spowodować niebezpieczeństwo lub stanowić utrudnienie w ruchu drogowym,
podlega karze grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany