Jak możemy Ci pomóc?

Złomowanie samochodu

5 maja, 2022

Złomowanie samochodu

Złomowanie samochodu

Złomowanie samochodu w województwie łódzkim najlepiej rozpocząć od kontaktu z nami. W ciągu kilku minutowej rozmowy otrzymasz ofertę i wszelkie niezbędne informacje. Po zaakceptowaniu wyceny zostanie do Ciebie wysłana jedna z lawet w celu sfinalizowania transakcji. Pracownik na miejscu chętnie odpowie na Twoje pytania i wręczy gotówkę za pojazd. Stale monitorujemy rynek złomu, więc oferowane kwoty są jak najbardziej korzystne dla naszych klientów. Masz jeszcze aktualną polisę OC? Nie zwlekaj nawet jednego dnia, skontaktuj się z nami, a więcej otrzymasz zwrotu od swojego ubezpieczyciela. Posiadanie uszkodzonego pojazdu może być przyczyną nie lada kłopotu. Mimo, że auto nie porusza się po drodze publicznej podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC. Oszczędź sobie pieniędzy i zezłomuj pojazd jak najszybciej.

Twoje auto gubi olej i inne płyny eksploatacyjne? Pozbądź się go natychmiast, aby nie zagrażał Twojemu otoczeniu. Płyny znajdujące się w pojeździe są bardzo toksyczne dla środowiska. Jeżeli auto jest zaparkowane na drodze lub publicznym parkingu, a wylewają się z niego płyny, może stać się podstawą do ukarania grzywną.

Złomowanie samochodu to najlepsze wyjście z sytuacji. Oszczędzasz pieniądze i przyczyniasz się do tego, że Twoje auto trafi do recyklingu. Dzięki Tobie otrzyma drugie życie, a ty gotówkę. Firma Złomuj Tu! od wieli lat działa na rynku. Wielu klientów chwali nas za szybki dojazd i bezproblemowe załatwianie spraw.