Jak możemy Ci pomóc?

Złomowanie Kutno

9 czerwca, 2021

Złomowanie Kutno

Złomowanie Kutno

Złomowanie Kutno. Mieszkasz w Kutnie czy w okolicach i chcesz sprzedać swój samochód? Skontaktuj się z naszą firmą. Skupujemy pojazdy do stu tysięcy złotych, odkupujemy auta przeznaczone na złom. Wszystkie niezbędne formalności są po naszej stronie, więc nie musisz się tak naprawdę o nic martwić. Zadzwoń do nas, otrzymasz błyskawiczną wycenę pojazdu, po akceptacji oferty wszystko za Ciebie załatwimy. Skontaktuj się z nami, a  pewnie już dziś będziesz cieszył się ze sprzedaży pojazdu zainkasowaniem gotówki. Twój pojazd nie musi być sprawny, zabierzemy go na jednej z naszych lawet. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy atrakcyjne stawki odkupu pojazdu. Pomagamy w odzyskaniu nadpłaconej stawki OC. Dzięki nam nie musisz tygodniami czekać na niezdecydowanych klientów, marnować pieniędzy na kosztowne ogłoszenia. Z naszą firmą sprzedaż lub zezłomujesz pojazd w ciągu kilku godzin.

Jeżeli miałeś kolizję na autostradzie lub w innym miejscu możesz zamówić również usługę odholowania pojazdu, staramy się docierać do naszych klientów jak najszybciej. Zaufało już nam wielu klientów. Dołącz do ich grona.

Pamiętaj, że pojazd będący w fatalnym stanie stojący na ogólnym parkingu może się stać przyczyną niemałych problemów. W przypadku pojawienia się w jego okolicach plam oleju brudzących kostkę czy chodnik jego właściciel może zostać ukarany grzywną w wysokości do 1500 PLN.